Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Systemy implantologiczne

W klinice FachowyDentysta.pl oferujemy Państwu szeroki wybór systemów implantologicznych, niezależnie od pojedynczych dostawców. Wykonujemy zabiegi wszczepiania tytanowych implantów od najlepszych na świecie producentów: Alpha Bio, Mis oraz Nobel Biocare-Replace dbamy o dopasowanie wyboru systemu do potrzeb pacjenta.

Implanty Nobel Biocare-Replace

Nobel Biocare - logo

Firma Nobel Biocare to wiodący dostawca rozwiązań zaawansowanych produktów medycznych dla stomatologii estetycznej. O pozycji Nobel Biocare na tym rynku świadczy obecność na całym świecie i liczba ponad 2500 zatrudnionych. Biuro główne Nobel Biocare mieści się w Zurychu, a fabryki tego koncernu znajdują się w USA i w Szwecji. Firma ta ma swoje przedstawicielstwa i punkty dystrybucji aż w 34 państwach. W swojej szerokiej ofercie Nobel Biocare ma bogaty wybór implantów i łączników z serii NobelReplaceTM czy NobelActivTM, które wszechstronnie spełniają wymagania pacjentów.
Dowiedz się więcej o Nobel Biocare

Implanty Alpha Bio

Firma Alpha Bio zadebiutowała na rynku już dwie dekady temu. Dziś, Alpha Bio jest producentem wielu zaawansowanych artykułów dentystycznych, również z dziedziny implantologii. Od lutego 2008, firma Alpha Bio jest częścią grupy Nobel Biocare Holding AG. System implantów produkcji Alpha Bio zapewniają skuteczną osteointegrację, szybszy proces gojenia i wyjątkową wytrzymałość w długiej perspektywie.
Dowiedz się więcej o implantach Alpha Bio

Implanty Mis

logo - MIS

Mis Implants Technologies LTD to szybko odnosząca sukcesy firma badawczo-produkcyjna, która specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu nowoczesnych systemów implantologicznych od roku 1995. W chwili obecnej, lekarze implantolodzy w 50 krajach świata korzystają z systemu firmy Mis. Wszechstronna paleta wszczepów tego producenta pozwala implantologowi dobrać odpowiedni implant dla pacjenta, od rozwiązań pojedynczych, mostów opartych na implantach, aż po tzw. „overdentures”, czyli protetyka całego łuku zębowego na zatrzaskach kulkowych. System Mis ma zastosowanie w przypadku pacjentów po różnych zabiegach odbudowy kości. Implanty tej firmy spełniają wszystkie światowe normy i mają certyfikat ISO, CE i FDA. Wybierając system Mis, można uzyskać wspaniały wygląd, dzięki zaawansowanej budowie filarów protetycznych. W zestawie z każdym implantem Mis znajduje się oddzielne, jałowe wiertło do wykonania otworu w miejscu wszczepienia.
Dowiedz się więcej o implantach Mis.

Szeroka oferta systemów implantologicznych w naszym gabinecie pozwala dobrać odpowiednie rozwiązanie nawet dla trudnych przypadków wymagających indywidualnego podejścia. Jeżeli wszczepienie implantu nie jest możliwe z powodu zbyt małej ilości kości, możemy przeprowadzić zabieg sinus lift lub wykorzystać techniki odbudowy kości.

Zobacz również

 

Program Lojalnościowy