Leczenie na raty

Strona głównaDla PacjentaLeczenie na raty

Oferujemy Państwu opłacenie wszystkich usług w systemie rat medycznych MediRaty. Dzięki temu rozwiązaniu, nie muszą Państwo odkładać rozpoczęcia leczenia z powodów finansowych. Macie Państwo możliwość dostosowania wysokości pożyczki, liczby rat, oraz okresu spłaty pożyczki.

 

Oblicz wysokość raty!

W naszym gabinecie istnieje możliwość finansowania usług w systemie ratalnym przez czas od 6 miesięcy do 3 lat. Minimalna wysokość kredytu to 1000 zł, a maksymalna to 30 000 zł (koszt leczenia wraz z odsetkami) bez konieczności udziału własnego.

 

 

Jak wygląda leczenie na raty w naszym gabinecie w 5 prostych krokach?

Krok 1 – Diagnoza i oszacowanie kosztu terapii

W naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z finansowania ratalnego kosztów leczenia we współpracy z bankiem Santander. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy odbyć w naszym gabinecie darmową konsultację (opłata 50 zł obowiązuje w przypadku konsultacji implantologicznych). Na podstawie konsultacji przygotujemy dla Państwa pełen program leczenia i wycenę. Prosimy poinformować lekarza o chęci skorzystania z systemu ratalnego przed początkiem leczenia!

Krok 2 – Symulacja kredytu

Kosztorys przygotowany przez lekarza służy do sporządzenia symulacji kredytowej.
Na tym etapie mogą Państwo dopasować najlepszy plan kredytu do państwa możliwości.
Jeżeli zdecydują się Państwo na kredyt z wpłatą własną, należy wpłacić zadeklarowaną kwotę na rachunek naszego gabinetu 18 1140 2017 0000 4002 1190 8144 (Multibank). W tytule prosimy podać imię i nazwisko kredytobiorcy.

Krok 3 – Wniosek o udzielenie kredytu

Gdy wybiorą Państwo satysfakcjonujące warunki umowy kredytowej, w naszej recepcji mogą Państwo wypełnić internetowy wniosek o udzielenie kredytu. Będą Państwu do tego potrzebne dwa dokumenty potwierdzające tożsamość (z fotografią). W niektórych przypadkach bank może zażądać od Państwa dokumentów potwierdzających zatrudnienie i dochody. Kredyty do kwoty 5000 zł nie wymagają zaświadczeń o dochodach!

Krok 4 – Podpisanie umowy kredytowej

Gdy bank Santander pozytywnie oceni Państwa wniosek, przedstawimy Państwu dwa wydruki umowy kredytowej do podpisania pełnym imieniem i nazwiskiem.

Krok 5 – Leczenie

Natychmiast po pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu mogą umówić się Państwo na pierwszą wizytę i początek leczenia według planu. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami banku Santander pod numerami telefonów 71 358 22 88 , 195 00 jeśli mają Państwo pytania w sprawie leczenia na raty.

Wniosek o finansowanie ratalne leczenia – dokumenty

Zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci banku Santander mogą złożyć wniosek o ratalne finansowanie leczenia w naszym gabinecie. W niektórych sytuacjach bank może wymagać od pacjenta dokumentów świadczących o zatrudnieniu lub zarobkach. Poniżej znajdą Państwo wzory odpowiednich dokumentów:

Osoby posiadające umowę o pracę

Przedsiębiorcy (działalność gospodarcza)

 • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej
 • oryginalne zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o braku zalegających składek LUB oryginalne zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o braku zaległości podatkowych.

Jeżeli suma kredytu jest wyższa od 15 000 zł konieczne jest przedstawienie obydwu zaświadczeń ORAZ, w zależności od wybranego sposobu rozliczeń z Urzędem Skarbowym:

1. Księga przychodów i rozchodów
 • zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o wysokości dochodów (oryginał lub kopia poświadczona)
 • kopia zeznania podatkowego za ostatni miesiąc (decyduje data wpłynięcia do US)
2. Ryczałt
 • Oświadczenie o dochodach
 • Księgi ewidencyjne działalności do wglądu
3. Karta podatkowa
 • Oświadczenie o dochodach
 • Kopia zaświadczenia o wymiarze karty podatkowej

Emeryci

 • ostatni odcinek emerytalny (oryginał)

Renciści

 • Ostatni odcinek rentowy (oryginał)
 • Kopia legitymacji rencisty lub zaświadczenia lekarskiego o okresie renty

Rolnicy

 • Zaświadczenie od Urzędu Gminy o dochodach z działalności rolniczej

Osoby pracujące na umowy zlecenie lub o dzieło:

 • Oświadczenie o całkowitej wysokości wynagrodzenia z tytułu umowy z 3 ostatnich miesięcy wystawione przez zleceniodawcę.

LUB

 • Ostatnia i poprzednie umowy zawarte ze zleceniodawcą (również zrealizowane) z okresu bieżącego roku i roku poprzedniego ORAZ kopia deklaracji podatkowej o wysokości dochodu w poprzednim roku podatkowym i należnym podatku dochodowym za rok ubiegły.

Formularz kontaktowy

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

NOWOŚĆ!

PROTETYKA CYFROWA

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY <<<