Zęby na raty Warszawa – leczenie stomatologiczne na kredyt w gabinecie Fachowy Dentysta

Strona głównaDla PacjentaZęby na raty Warszawa – leczenie stomatologiczne na kredyt w gabinecie Fachowy Dentysta

Oferujemy Państwu opłacenie wszystkich usług z zakresu leczenia zębów w systemie rat medycznych MediRaty. Dzięki temu rozwiązaniu, nie muszą Państwo odkładać rozpoczęcia leczenia z powodów finansowych. Macie Państwo możliwość dostosowania wysokości pożyczki, liczby rat, oraz okresu spłaty pożyczki.

Jakie usługi leczenia zębów można kredytować?

Pożyczka z MediRaty pozwala na finansowanie dowolnych świadczeń dentystycznych. Dla Pacjenta oznacza to, że na raty oferujemy między innymi:

Nie jesteś pewien, jakiego leczenia potrzebujesz i czy możesz uzyskać finansowanie na leczenie zębów? Skontaktuj się z nami, nasz konsultant wskaże, jakie kroki powinieneś podjąć na drodze do zdrowego uzębienia i przedstawi indywidualną ofertę ratalną.

 

Oblicz wysokość raty skutecznego wyleczenia zębów!!

W naszym gabinecie istnieje możliwość finansowania usług w systemie ratalnym przez czas od 6 miesięcy do 3 lat. Minimalna wysokość kredytu to 1000 zł, a maksymalna to 30 000 zł (koszt leczenia wraz z odsetkami) bez konieczności udziału własnego.

Czy warto odbyć leczenie zębów na raty?

Zdrowie jest najważniejsze, natomiast w niektórych przypadkach nie chcemy ponosić wysokich kosztów leczenia lub nie możemy sobie na to pozwolić. W takiej sytuacji, zwłaszcza gdy nie możemy odroczyć leczenia, warto poważnie rozważyć leczenie na raty. Dzięki temu zarówno Pacjent, jak i lekarz stomatolog mają możliwość kompleksowo podejść do procesu terapeutycznego. Decyzja o finansowaniu leczenia zawsze należy jednak po stronie naszych Pacjentów.

 

 

Jak wygląda leczenie zębów na raty w naszym gabinecie w 5 prostych krokach?

Krok 1 – Diagnoza i oszacowanie kosztu terapii

W naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z finansowania ratalnego kosztów leczenia we współpracy z bankiem Santander. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy odbyć w naszym gabinecie darmową konsultację (opłata 50 zł obowiązuje w przypadku konsultacji implantologicznych). Na podstawie konsultacji przygotujemy dla Państwa pełen program leczenia i wycenę. Prosimy poinformować lekarza o chęci skorzystania z systemu ratalnego przed początkiem leczenia!

Krok 2 – Symulacja kredytu

Kosztorys przygotowany przez lekarza służy do sporządzenia symulacji kredytowej.
Na tym etapie mogą Państwo dopasować najlepszy plan kredytu do państwa możliwości, mając na uwadze zdolność kredytową.
Jeżeli zdecydują się Państwo na kredyt z wpłatą własną, należy wpłacić zadeklarowaną kwotę na rachunek naszego gabinetu 18 1140 2017 0000 4002 1190 8144 (Multibank). W tytule prosimy podać imię i nazwisko kredytobiorcy.

Krok 3 – Wniosek o udzielenie kredytu

Gdy wybiorą Państwo satysfakcjonujące warunki umowy kredytowej, w naszej recepcji mogą Państwo wypełnić internetowy wniosek o udzielenie kredytu – przez formularz elektroniczny. Będą Państwu do tego potrzebne dwa dokumenty potwierdzające tożsamość (z fotografią). W niektórych przypadkach bank może zażądać od Państwa dokumentów potwierdzających zatrudnienie i dochody. Kredyty do kwoty 5000 zł nie wymagają zaświadczeń o dochodach!

Krok 4 – Podpisanie umowy kredytowej

Gdy bank Santander pozytywnie oceni Państwa wniosek, przedstawimy Państwu dwa wydruki umowy kredytowej do podpisania pełnym imieniem i nazwiskiem.

Krok 5 – Leczenie

Natychmiast po pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu oraz podpisaniu umowy kredytowej, mogą umówić się Państwo na pierwszą wizytę i początek leczenia według planu. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami banku Santander pod numerami telefonów 71 358 22 88 , 195 00 jeśli mają Państwo pytania w sprawie leczenia na raty w systemie MediRaty.

Wniosek o finansowanie ratalne leczenia – dokumenty

Zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci banku Santander mogą złożyć wniosek o ratalne finansowanie leczenia w naszym gabinecie. W niektórych sytuacjach bank może wymagać od pacjenta dokumentów świadczących o zatrudnieniu lub zarobkach. Poniżej znajdą Państwo wzory odpowiednich dokumentów:

Osoby posiadające umowę o pracę

Przedsiębiorcy (działalność gospodarcza)

 • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej
 • oryginalne zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o braku zalegających składek LUB oryginalne zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o braku zaległości podatkowych.

Jeżeli suma kredytu jest wyższa od 15 000 zł konieczne jest przedstawienie obydwu zaświadczeń ORAZ, w zależności od wybranego sposobu rozliczeń z Urzędem Skarbowym:

1. Księga przychodów i rozchodów
 • zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o wysokości dochodów (oryginał lub kopia poświadczona)
 • kopia zeznania podatkowego za ostatni miesiąc (decyduje data wpłynięcia do US)
2. Ryczałt
 • Oświadczenie o dochodach
 • Księgi ewidencyjne działalności do wglądu
3. Karta podatkowa
 • Oświadczenie o dochodach
 • Kopia zaświadczenia o wymiarze karty podatkowej

Emeryci

 • ostatni odcinek emerytalny (oryginał)

Renciści

 • Ostatni odcinek rentowy (oryginał)
 • Kopia legitymacji rencisty lub zaświadczenia lekarskiego o okresie renty

Rolnicy

 • Zaświadczenie od Urzędu Gminy o dochodach z działalności rolniczej

Osoby pracujące na umowy zlecenie lub o dzieło:

 • Oświadczenie o całkowitej wysokości wynagrodzenia z tytułu umowy z 3 ostatnich miesięcy wystawione przez zleceniodawcę.

LUB

 • Ostatnia i poprzednie umowy zawarte ze zleceniodawcą (również zrealizowane) z okresu bieżącego roku i roku poprzedniego ORAZ kopia deklaracji podatkowej o wysokości dochodu w poprzednim roku podatkowym i należnym podatku dochodowym za rok ubiegły.

Co sprawdza MediRaty? Czy MediRaty sprawdzają BIK?

Konsultant przed wydaniem decyzji kredytowej sprawdza nie tylko zdolność kredytową osoby wnioskującej o kredyt, ale także statusy i historię kredytową Pacjenta w takich rejestrach jak BIK, BIG, KRD.

Warto przeczytać

[do_widget id=yarpp_widget-2]

Formularz kontaktowy

  pattern
  https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
  https://fachowydentysta.pl/
  #10b9b9
  style1
  paged
  Loading posts...
  /home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  off
  off
  off