Stomatologia estetyczna Warszawa Bemowo

Strona głównaLeczenieStomatologia estetyczna Warszawa Bemowo

Jednym z elementów oferty naszego gabinetu jest stomatologia estetyczna, która skierowana jest do osób zainteresowanych poprawą uśmiechu w aspekcie wizualnym. Profesjonalne zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów prowadzą do znaczącego wzrostu estetyki uśmiechu naszych pacjentów. Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób możliwe jest uzyskanie nowego olśniewającego uśmiechu, pozbywając się wizualnych mankamentów.

Co to jest stomatologia estetyczna?

Piękno oraz wygląd zębów i twarzy to zagadnienia, którymi zajmuje się stomatologia estetyczna. W skład stomatologii estetycznej wchodzą wszystkie dziedziny stomatologii, które pomagają pacjentom osiągnąć satysfakcję ze swojego wizerunku i pewność siebie w kontaktach z innymi. Dzięki potencjałowi zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej pacjenci pozbywają się kompleksów związanych z uśmiechem. W naszym gabinecie dbamy o to, aby zbędne defekty wizualne odeszły w zapomnienie, a na twarzach naszych pacjentów zagościł pozytywny i zachwycający uśmiech.

 

Efekt stomatologii estetycznej

Jakie zabiegi oferujemy w ramach stomatologii estetycznej?

Nasza oferta obejmująca zabiegi stomatologii estetycznej daje ogromne możliwości jeśli chodzi o uzyskanie perfekcyjnego końcowego efektu. Niezmiernie istotne jest to, że dla każdego pacjenta dobieramy konkretne zabiegi (również łącząc je), biorąc pod uwagę indywidualną sytuację, potrzeby i oczekiwania. W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy szeroki zakres usług stomatologii estetycznej:

 1. Zabiegi wybielania zębów amerykańską technologią Beyond II
 2. Laserowe wybielanie zębów
 3. Specjalistyczne zabiegi czyszczenia takie jak piaskowanie czy skaling
 4. Korektę koloru i kształtu zębów w ramach stomatologii estetycznej:
  • porcelanowe korony protetyczne na podłożu cyrkonowym
  • pełnoceramiczne licówki
  • poprawę kształtu zębów przy pomocy preparatów kompozytowych
 5. Leczenie wad zgryzu i zębów (korygowanie ortodontyczne)

Zależy Ci na poprawie estetyki uśmiechu?

Umów się na wizytę w naszym gabinecie! Napisz do nas lub zadzwoń

Jak poprawia się kształt zębów? Usługi z zakresu stomatologii estetycznej

W naszym gabinecie oferujemy kilka metod korekty kształtu zębów stosowanych w stomatologii estetycznej. Czasami metody te stosuje się w połączeniu, aby uzyskać jak najlepszy rezultat. Poniżej znajdują się opisy oferowanych metod związanych ze stomatologią estetyczną.

Konturing

Konturing to w stomatologii estetycznej zabieg korekcyjny, który poprzedza dokładne badanie zębów i ich kształtu. Następnie stomatolog rozpoczyna korekcję długości lub kształtu zębów szlifując je przy pomocy wierteł diamentowych, gumek i materiałów ściernych. Dzięki temu zęby uzyskują zamierzony kształt bez uszkadzania ich. W miejscach, w których zęby stykają się, lekarz stosuje diamentowe paski, stosowane w stomatologii estetycznej do uzyskania końcowego efektu. Na koniec lekarz poleruje i wygładza powierzchnię zębów. Konturing można wykonać w trakcie jednej wizyty w naszym gabinecie, bez konieczności znieczulania pacjenta.

Chcesz poprawić kształt swoich zębów?

Umów się do nas na wizytę – napisz lub zadzwoń!

Bonding

Zabieg nazywany bondingiem ma na celu usunięcie niedoskonałości na powierzchni zębów i jest często wykonywany w stomatologii estetycznej równolegle do konturingu (korekcji kształtu zębów). Bonding polega na aplikacji na powierzchnię zęba cienkiej powłoki kompozytowej o dobranym odpowiednio kolorze. Następnie stomatolog utwardza kompozyt i poleruje powierzchnię zęba.

Niewątpliwą zaletą zastosowania bondingu kompozytowego jest krótki czas, w jakim można osiągnąć bardzo zadowalające efekty. Zabieg bowiem wykonuje się w trakcie jednej wizyty i jego efekty są natychmiast widoczne dla pacjenta.

Licówki

Licówki porcelanowe to uzupełnienia protetyczne stosowane na przedniej powierzchni zębów. Są one stosowane w protetyce i szczególnie pomocne dla pacjentów z przebarwionymi, uszkodzonymi, lub zniekształconymi zębami. Licówki są również stosowane do ukrycia niechcianej przerwy międzyzębowej – diastemy.

Zdaniem eksperta

lek. Sławomir Kwieciński

Najlepszy efekt kosmetyczny można uzyskać stosując od 6 do 8 licówek na całym przednim odcinku łuku zębowego, co trwa ok 14 dni. Pełen zestaw licówek na zębach daje efekt przysłowiowego „Hollywood smile”.

Wykonanie i założenie licówek nie wiąże się z koniecznością usuwania dużej ilości tkanki, jak w przypadku koron porcelanowych. Aby przygotować odpowiednią licówkę, wystarczy zeszlifować cienką warstwę szkliwa i wykonać wycisk do porcelanowej licówki. Dowiedz się więcej odnośnie licówek.

Gdzie szukać profesjonalnych usług poprawy kształtu zębów?

Aby wyrównać zęby i poprawić ich kształt, zgłoś się do naszego gabinetu w Warszawie i zapytaj o usługi stomatologii estetycznej. Nasi lekarze zadbają o to, by twoje zęby były zdrowe i pomogą uzyskać efekt równych zębów, czasami przy niewielkim nakładzie pracy. Stomatologia estetyczna pozwala na korygowanie i konturowanie kształtu zębów, czyli  nieinwazyjne zabiegi, które nie obciążają zębów. Jeżeli interesują Cię dodatkowe szczegóły na temat zabiegów korekty kształtu zębów – znajdziesz je na naszej stronie.

Na czym polega korygowanie i konturowanie estetyczne zębów?

Zabiegi konturowania i korygowania zębów są świetną opcją dla wszystkich tych osób, które pragną mieć równe zęby, a ich sytuacja nie wymaga podjęcia poważniejszych działań. Dzięki temu możliwa jest modyfikacja kształtu lub długości danego zęba. Należy wiedzieć, że tego typu korekty ograniczają się do niewielkich zmian uzyskiwanych poprzez szlifowanie zębów – mowa tutaj jest o usunięciu zaledwie kilku milimetrów szkliwa w ramach zabiegu konturowania. Korygowanie i konturowanie zębów należą do nieinwazyjnych zabiegów – nie wymagają one znieczulenia pacjenta.

Zdaniem eksperta

lek. Sławomir Kwieciński

Stomatologia estetyczna jest rozwiązaniem problemu nierównych, popękanych, czy ukruszonych zębów, które pogarszają wygląd uśmiechu. Korygowanie oraz konturowanie kształtu zębów pomaga poprawić wygląd w przeciągu jednej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym.

Kto wykonuje zabiegi stomatologii estetycznej w naszym gabinecie na Bemowie w Warszawie?

null

Sławomir Kwieciński

null

Monika A. Kubacka

Formularz kontaktowy

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

NOWOŚĆ!

PROTETYKA CYFROWA

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY <<<