Centrum stomatologii Fachowy Dentysta – Twój zaufany dentysta w Warszawie, na Bemowie

Strona głównaPoznajmy sięCentrum stomatologii Fachowy Dentysta – Twój zaufany dentysta w Warszawie, na Bemowie

Nasza klinika stomatologiczna znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Naszym pacjentom oferujemy najwyższy poziom leczenia stomatologicznego, dzięki bogatemu doświadczeniu, nowoczesnym urządzeniom i wykwalifikowanym stomatologom. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nie chcemy, aby wizyta u dentysty kojarzyła się ze stresem, dlatego w naszej klinice stworzyliśmy przyjazne warunki, które sprzyjają bezstresowemu leczeniu w komfortowych warunkach.

Nowoczesna klinika stomatologiczna

Dzięki klimatyzowanym gabinetom z wyposażeniem dostosowanym do najnowszych technik stomatologii, każdy dentysta w naszej klinice stomatologicznej na Bemowie zapewnia pacjentom leczenie na najwyższym światowym poziomie. Zajmujemy czołowe miejsce wśród klinik stomatologicznych w Warszawie i w Polsce. Chcemy, by pacjenci polecali nasze centrum stomatologii, dlatego robimy wszystko, by zapewnić im komfort i bezpieczeństwo.

Szukasz sprawdzonego dentysty?

Zapraszamy do naszego centrum stomatologii na Bemowie w Warszawie. Napisz lub zadzwoń

Usługi oferowane w naszym centrum stomatologii

Oferujemy pełną gamę usług stomatologicznych dla pacjentów w różnym wieku. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz profilaktyką. Specjalizujemy się w endodoncji (czyli leczeniu kanałowym), wybielaniu zębów oraz ortodoncji. W naszym zespole specjalistów mamy również doświadczonych chirurgów stomatologów, protetyków i implantologów (specjalizujących się w dziedzinie implantów zębów). W naszej klinice stomatologicznej na Bemowie istnieje również możliwość wykonania badania cefalometrycznego, RTG punktowego i pantomogramu. Wszystkie nasze prace: leczenie kanałowe, odbudowy protetyczne, implanty, leczenie ortodontyczne, zabiegi chirurgiczne, wybielanie zębów wykonujemy przy użyciu nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają pracę oraz poprawiają komfort pacjenta.

Zespół dentystów w centrum stomatologii Fachowy Dentysta

Dentyści pracujący w naszej klinice stomatologii to zespół doświadczonych i zaangażowanych lekarzy stomatologów wspieranych przez odpowiednio przeszkolone asystentki. Wszyscy członkowie naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. W naszym centrum stomatologii najważniejszy jest pacjent, dlatego nasi lekarze nie tylko doskonale dbają o zdrowie swoich pacjentów, ale potrafią również w jasny i zrozumiały sposób odpowiedzieć na wszelkie pytania i odpowiednio doradzić.

Co wyróżnia centrum stomatologii?

W naszej klinice stomatologicznej wierzymy, że właściwa opieka dentystyczna jest kluczowa dla zdrowia naszych pacjentów. Wyróżniają nas profesjonalizm, zaangażowanie i kompleksowa troska o zdrowie wszystkich naszych pacjentów.

Nasze atuty to:

  • profesjonalizm zapewniający najwyższy poziom usług;
  • kompleksowość usług;
  • indywidualne podejścia do każdego pacjenta;
  • wykwalifikowana kadra stomatologów-dentystów;
  • konkurencyjne ceny;
  • nowoczesny sprzęt stomatologicznych.

Bezpieczne leczenie przede wszystkim

W naszym gabinecie chcemy oferować najwyższy poziom bezpieczeństwa – do wyjałowienia sprzętu stomatologicznego używamy 2 najnowocześniejszych autoklawów.  Te specjalistyczny sprzęty umożliwiają elektroniczną kontrolę sterylizacji oraz drukują jej potwierdzenie.

 

Oprócz kontroli elektronicznej, każdy proces sterylizacji sprawdzamy metodą fizyczną za pomocą paska testowego oraz poddajemy się co tygodniowej kontroli biologicznej.  Prowadzimy otwarte archiwum potwierdzające sterylizację narzędzi w naszym gabinecie.

Oto, jak wygląda nasz gabinet stomatologiczny

Zobacz, panoramę przedstawiającą jeden z naszych gabinetów stomatologicznych:

Zapewniamy leczenie w komfortowych warunkach w jednym z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych gabinetów stomatologicznych w Warszawie i w Polsce.

Masz problem ze swoimi zębami?

Oddaj się w ręce naszych wykwalifikowanych stomatologów. Napisz lub zadzwoń

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

NOWOŚĆ!

PROTETYKA CYFROWA

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY <<<