Centrum stomatologii Fachowy Dentysta – Twój zaufany dentysta w Warszawie, na Bemowie

Strona głównaPoznajmy sięCentrum stomatologii Fachowy Dentysta – Twój zaufany dentysta w Warszawie, na Bemowie

Nasza klinika stomatologiczna znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Naszym pacjentom oferujemy najwyższy poziom leczenia stomatologicznego, dzięki bogatemu doświadczeniu, nowoczesnym urządzeniom i wykwalifikowanym stomatologom. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nie chcemy, aby wizyta u dentysty kojarzyła się ze stresem, dlatego w naszej klinice stworzyliśmy przyjazne warunki, które sprzyjają bezstresowemu leczeniu w komfortowych warunkach.

Nowoczesna klinika stomatologiczna

Dzięki klimatyzowanym gabinetom z wyposażeniem dostosowanym do najnowszych technik stomatologii, każdy dentysta w naszej klinice stomatologicznej na Bemowie zapewnia pacjentom leczenie na najwyższym światowym poziomie. Zajmujemy czołowe miejsce wśród klinik stomatologicznych w Warszawie i w Polsce. Chcemy, by pacjenci polecali nasze centrum stomatologii, dlatego robimy wszystko, by zapewnić im komfort i bezpieczeństwo.

Szukasz sprawdzonego dentysty?

Zapraszamy do naszego centrum stomatologii na Bemowie w Warszawie. Napisz lub zadzwoń

Usługi oferowane w naszym centrum stomatologii

Oferujemy pełną gamę usług stomatologicznych dla pacjentów w różnym wieku. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz profilaktyką. Specjalizujemy się w endodoncji (czyli leczeniu kanałowym), wybielaniu zębów oraz ortodoncji. W naszym zespole specjalistów mamy również doświadczonych chirurgów stomatologów, protetyków i implantologów (specjalizujących się w dziedzinie implantów zębów). W naszej klinice stomatologicznej na Bemowie istnieje również możliwość wykonania badania cefalometrycznego, RTG punktowego i pantomogramu. Wszystkie nasze prace: leczenie kanałowe, odbudowy protetyczne, implanty, leczenie ortodontyczne, zabiegi chirurgiczne, wybielanie zębów wykonujemy przy użyciu nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają pracę oraz poprawiają komfort pacjenta.

Zespół dentystów w centrum stomatologii Fachowy Dentysta

Dentyści pracujący w naszej klinice stomatologii to zespół doświadczonych i zaangażowanych lekarzy stomatologów wspieranych przez odpowiednio przeszkolone asystentki. Wszyscy członkowie naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. W naszym centrum stomatologii najważniejszy jest pacjent, dlatego nasi lekarze nie tylko doskonale dbają o zdrowie swoich pacjentów, ale potrafią również w jasny i zrozumiały sposób odpowiedzieć na wszelkie pytania i odpowiednio doradzić.

Co wyróżnia centrum stomatologii?

W naszej klinice stomatologicznej wierzymy, że właściwa opieka dentystyczna jest kluczowa dla zdrowia naszych pacjentów. Wyróżniają nas profesjonalizm, zaangażowanie i kompleksowa troska o zdrowie wszystkich naszych pacjentów.

Nasze atuty to:

  • profesjonalizm zapewniający najwyższy poziom usług;
  • kompleksowość usług;
  • indywidualne podejścia do każdego pacjenta;
  • wykwalifikowana kadra stomatologów-dentystów;
  • konkurencyjne ceny;
  • nowoczesny sprzęt stomatologicznych.

Bezpieczne leczenie przede wszystkim

W naszym gabinecie chcemy oferować najwyższy poziom bezpieczeństwa – do wyjałowienia sprzętu stomatologicznego używamy autoklawu marki Faro. Ten specjalistyczny autoklaw umożliwia elektroniczną kontrolę sterylizacji i drukuje jej potwierdzenie.

Oprócz kontroli elektronicznej, każdy proces sterylizacji sprawdzamy metodą fizyczną za pomocą paska testowego oraz poddajemy się comiesięcznej kontroli Wojewódzkiej Inspekcji Sanitarnej. Prowadzimy otwarte archiwum potwierdzające sterylizację narzędzi w naszym gabinecie.

Oto, jak wygląda nasz gabinet stomatologiczny

Zobacz, panoramę przedstawiającą jeden z naszych gabinetów stomatologicznych:

Zapewniamy leczenie w komfortowych warunkach w jednym z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych gabinetów stomatologicznych w Warszawie i w Polsce.

Masz problem ze swoimi zębami?

Oddaj się w ręce naszych wykwalifikowanych stomatologów. Napisz lub zadzwoń

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

Wybielanie zębów na dzień matki