Nasz zespół

Szukasz sprawdzonego stomatologa, który zadba o Twoje zęby?

Umów się na wizytę. Napisz do nas lub zadzwoń

Sławomir Kwieciński – lekarz stomatolog

Jest współzałożycielem oraz kierownikiem medycznym gabinetu Fachowy Dentysta. Skończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w protetyce oraz leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Licznie uczestniczy w wielu konferencjach i kurach z zakresu protetyki i endodoncji. Należy do Polskiego Towarzystwa Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE).

Sławomir Kwieciński – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na ranking.abczdrowie.pl

Radosław Rzepnikowski – lekarz medycyny estetycznej

Współzałożyciel kliniki dentystycznej Fachowy Dentysta oraz gabinetu medycyny Estetycznej Fabskin. Ukończył Uniwersytet Warszawski na wydziale English Division oraz kierunek medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest trzecim w Polsce dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami (Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine) z zakresu zaawansowanych zabiegów z toksyną botulinową, wypełniaczy, laseroterapii, mezoterapii, skleroterapii, i osocza bogatopłytkowego, a także jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills Kalifornii (American Association of Aesthetic Medicine and Surgery). Specjalizuje się w zaawansowanej laseroterapii (usuwanie przebarwień, blizn, naczynek, tatuaży, trądziku, rozstępów, laserowa usuwanie owłosienia (depilacja laserem) oraz fotoodmładzania. Dodatkowo wykonuje zabiegi z zakresu redukcji cellulitu, ujędrniania skóry i modelowania sylwetki z wykorzystamiem technologii Radiofrekwencyjnej (RF), laserów frakcyjnych, podczerwieni (termolifting NIR), fal uderzeniowych oraz kriolipolizy. Wykonuje pełne spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills, Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine.

Bogata wiedza i doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą przekłada się na wysoka jakośc zabegu i wielu zadowolonych pacjentów.

Radosław Rzepnikowski – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na ranking.abczdrowie.pl

Bartłomiej Stępień – Lekarz stomatolog, Lekarz medycyny, Chirurg stomatologiczny

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z zawodu lekarz stomatolog oraz lekarz medycyny. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. W j klinice stomatologicznej Fachowy Dentysta wykonuje cały przekrój zabiegów  chirurgicznych i periodontologicznych. Ponadto rozwija swoje umiejętności w dziedzinie implantologii oraz regeneracji struktur anatomicznych. z czym wiąże swoją przyszłość zawodową.

Bartłomiej Stępień – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na ranking.abczdrowie.pl

Izabela Stępień – Lekarz ortodonta

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł lekarza stomatologa ze specjalizacji w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada bogate doświadczenie w zakresie ogólnostomatologicznym oraz protetycznym. W naszej klinice Pani Doktor zajmuje się przede wszystkim ortodoncją. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Izabela Stępień – ZnanyLekarz.pl

Przemysław Juzala – Lekarz stomatolog

Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. Zajmuje się endodoncją, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Jedna z jego prac badawczych zdobyła I miejsce na Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Akademii Medycznych. Ta sama praca została opublikowana w ‘Dental and medical problems”, dostała nagrodę za debiut roku oraz została nominowana do nagrody im. dr W. Mayzla. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Nieustannie udoskonala swoje umiejętności, biorąc udział w licznych kursach, warsztatach i spotkaniach. Ma za sobą spotkanie z największymi sławami z zakresy stomatologii estetycznej (prof. L. Vanini, dr M. Aluchna, dr M. Stosek)

W naszym gabinecie zajmuje się przede wszystkim:

Przemysław Juzala – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na ranking.abczdrowie.pl

Dorota Gołębiowska-Caruk – Lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, protetyką oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu lekarza stomatologa zdobyła na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła z wynikiem bardzo-dobrym oraz podczas uczestnictwa w licznych kursów i warsztatów.

Dorota Gołębiowska-Caruk – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na rankinglekarzy.pl

Daniel Nowak – Lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej dla Lekarzy. Doświadczony stomatolog i lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach wymagających szczególnej precyzji i wprawy. Potrafi stworzyć w gabinecie przyjazną i bezstresową atmosferę.

Monika Antypiuk Kubacka – Lekarz stomatolog

monnika antypiuk kubacka periodontologUkończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz odbyła staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. W naszym centrum stomatologii specjalizuje się w periodontologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia (paradontozy) oraz błon śluzowych, a także leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną i protetyką Wykonuje szereg zabiegów periodontologicznych, takich jak: zabieg pokrycia recesji dziąsłowej, kiretaż zamknięty i otwarty, zabieg wydłużenia korony klinicznej, przeszczep dziąsła, likwidacja “uśmiechu dziąsłowego” czy resekcja korzeni zębów. Nieustannie poszerza i rozwija swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach, warsztatach, konferencjach.

Monika Antypiuk – ZnanyLekarz.pl

Urszula Olszak – Lekarz stomatolog

urszula olszak endodontaUkończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, gdzie studiowała na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. Zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Stanislava Kaydanovich – Lekarz stomatolog

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W naszym centrum stomatologii zajmuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz stomatologią estetyczną, a także leczeniem dzieci i młodzieży. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i estetycznej, podnosząc swoje kwalifikacje.

Stanislava Kaydanovich – ZnanyLekarz.pl

Paulina Przychodzeń – licencjonowana higienistka stomatologiczna

W gabinecie Fachowy Dentysta pełni funkcję managera gabinetu. Ukończyła Higienę Stomatologiczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji i laseroterapii.

Paulina Przychodzeń – ZnanyLekarz.pl

Natalia Kwaśniak – Asystentka chirurgiczna, higienistka stomatologiczna

 

Ukończyła Medyczną Szkołę nr 3 w Warszawie na Kierunku Higiena Stomatologiczna. W naszym gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji, laseroterapii oraz wybielania zębów. Uczestniczy w wielu kursach z zakresu pielęgnacji jamy ustnej i kosmetologii.

Izabella Obacz – Asystentka stomatologiczna

Marzena Stankowska – Asystentka stomatologiczna

Sandra Cao – Asystentka chirurgiczna

Justyna Szymczak – Asystentka ortodontyczna

Katarzyna Kątniak – Kierownik recepcji

Iwona Buszyńska – Recepcjonistka

Justyna Kardas – Recepcjonistka

Centrum stomatologii Fachowy Dentysta

Napisz lub zadzwoń do nas

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

NOWOŚĆ!

PROTETYKA CYFROWA

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY <<<