Nasz zespół

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych i wykształconych lekarzy stomatologów, asystentek oraz higienistek stomatologicznych, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w licznych kursach i konferencjach szkoleniowych. Doskonale zdajemy sobie, jak ważny jest piękny i zdrowy uśmiech, dlatego dewizą naszych stomatologów jest dbanie o zęby wszystkich pacjentów (dzieci, młodzieży i dorosłych).

Spis Treści

Szukasz sprawdzonego stomatologa, który zadba o Twoje zęby?

Umów się na wizytę. Napisz do nas lub zadzwoń

Sławomir Kwieciński – lekarz stomatolog

Jest współzałożycielem oraz kierownikiem medycznym gabinetu Fachowy Dentysta. Skończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w protetyce oraz leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Licznie uczestniczy w wielu konferencjach i kurach z zakresu protetyki i endodoncji. Należy do Polskiego Towarzystwa Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE).

Sławomir Kwieciński – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na ranking.abczdrowie.pl

Radosław Rzepnikowski – lekarz medycyny estetycznej

Współzałożyciel kliniki dentystycznej Fachowy Dentysta oraz gabinetu medycyny Estetycznej Fabskin. Ukończył Uniwersytet Warszawski na wydziale English Division oraz kierunek medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest trzecim w Polsce dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami (Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine) z zakresu zaawansowanych zabiegów z toksyną botulinową, wypełniaczy, laseroterapii, mezoterapii, skleroterapii, i osocza bogatopłytkowego, a także jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills Kalifornii (American Association of Aesthetic Medicine and Surgery). Specjalizuje się w zaawansowanej laseroterapii (usuwanie przebarwień, blizn, naczynek, tatuaży, trądziku, rozstępów, laserowa usuwanie owłosienia (depilacja laserem) oraz fotoodmładzania. Dodatkowo wykonuje zabiegi z zakresu redukcji cellulitu, ujędrniania skóry i modelowania sylwetki z wykorzystamiem technologii Radiofrekwencyjnej (RF), laserów frakcyjnych, podczerwieni (termolifting NIR), fal uderzeniowych oraz kriolipolizy. Wykonuje pełne spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills, Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine.

Bogata wiedza i doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą przekłada się na wysoka jakośc zabegu i wielu zadowolonych pacjentów.

Radosław Rzepnikowski – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na ranking.abczdrowie.pl

Bartłomiej Stępień – Lekarz stomatolog, Lekarz medycyny, Chirurg stomatologiczny

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z zawodu lekarz stomatolog oraz lekarz medycyny. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. W j klinice stomatologicznej Fachowy Dentysta wykonuje cały przekrój zabiegów  chirurgicznych i periodontologicznych. Ponadto rozwija swoje umiejętności w dziedzinie implantologii oraz regeneracji struktur anatomicznych. z czym wiąże swoją przyszłość zawodową.

Bartłomiej Stępień – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź opinie na ranking.abczdrowie.pl

Izabela Stępień – Lekarz ortodonta

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł lekarza stomatologa ze specjalizacji w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada bogate doświadczenie w zakresie ogólnostomatologicznym oraz protetycznym. W naszej klinice Pani Doktor zajmuje się przede wszystkim ortodoncją. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Izabela Stępień – ZnanyLekarz.pl

Daniel Nowak – Lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej dla Lekarzy. Doświadczony stomatolog i lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach wymagających szczególnej precyzji i wprawy. Potrafi stworzyć w gabinecie przyjazną i bezstresową atmosferę.

Monika Librach – Lekarz stomatolog

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz odbyła staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. W naszym centrum stomatologii specjalizuje się w periodontologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia (paradontozy) oraz błon śluzowych, a także leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną i protetyką Wykonuje szereg zabiegów periodontologicznych, takich jak: zabieg pokrycia recesji dziąsłowej, kiretaż zamknięty i otwarty, zabieg wydłużenia korony klinicznej, przeszczep dziąsła, likwidacja “uśmiechu dziąsłowego” czy resekcja korzeni zębów. Nieustannie poszerza i rozwija swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach, warsztatach, konferencjach.

Monika Antypiuk – ZnanyLekarz.pl

Stanislava Kaydanovich – Lekarz stomatolog

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W naszym centrum stomatologii zajmuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz stomatologią estetyczną, a także leczeniem dzieci i młodzieży. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i estetycznej, podnosząc swoje kwalifikacje.

Stanislava Kaydanovich – ZnanyLekarz.pl

 

Kamila Wesołowska – Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W gabinecie Fachowy Dentysta doktor Kamila zajmuje się specjalistycznym leczeniem kanałowym pod mikroskopem, leczeniem zachowawczym dorosłych i przebudową funkcjonalną okluzji. Dr Kamila w codziennej pracy podejmuje się najbardziej wymagających wyzwań. Dokłada wszelkich starań by jej pacjenci byli leczeni bezboleśnie oraz według najnowocześniejszych standardów. Pani Doktor stale poszerza swoją wiedzę w zakresie leczenia zaburzeń czynnościowych narządu żucia, protetyki cyfrowej i protetyki.

Michał Portas – Lekarz stomatolog

Doktor Michał jest absolwentem kierunku lekarsko dentystycznego na Waszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Wszystkie zabiegi z zakresu endodoncji wykonuje przy użyciu mikroskopu stomatologicznego dzięki czemu leczenie jest bardzo precyzyjne. Doktor Michał nieustanie podnosi swoje umiejętności nie tylko w Polsce ale również za granicą po to by zapewnić Państwu leczenie zgodne z najnowocześniejszymi europejskimi standardami leczenia endodontycznego. Dr Michał Portas wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej oraz protetyki cyfrowej. Podczas wizyt dokłada wszelkich starań aby pomóc pacjentowi w jego problemach leczniczych zachowując przy tym przyjemną i bezstresową atmosferę.

Klaudia Lewandowska – Portas – Lekarz stomatolog

Dr Klaudia Lewandowska PortasAbsolwentka anglojęzycznego kierunku lekarsko-dentystycznego na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii, a obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka. W klinice Fachowy Dentysta zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i młodzieży, estetyczną odbudową zębów oraz stomatologią odtwórczą. Poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, sympozjach. Traktuje swoich Pacjentów w sposób holistyczny.

 

 

 

 

Yurii Tkach – Lekarz stomatolog

W 2016 roku ukończył Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny na wydziale Stomatologii. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej, którą odbywa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a także jest lekarzem rezydentem w Katedrze Protetyki WUM. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu protetyki stomatologicznej oraz leczenia zachowawczego. W naszej klinice dr Yurii Tkach zajmuje się wstawianiem licówekkoronmostówprotez, wykonuje uzupełnienia wsparte na implantach, a także przeprowadza pełne metamorfozy uśmiechu. Diagnozuje pacjentów z dysfunkcjami w stawie skroniowo żuchwowym, które wywołują szereg nieprzyjemnych stanów, takich jak bóle głowy, problemy z połykaniem, zgrzytanie zębami. Ponadto nieustannie rozwija i pogłębia swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Płynnie mówi po polsku, rosyjsku i ukraińsku.

 

 

 

Mgr Katarzyna Kątniak – manager, kierownik recepcji gabinetu

Mgr Paulina Przychodzeń – manager, licencjonowana higienistka stomatologiczna

W gabinecie Fachowy Dentysta pełni funkcję managera gabinetu. Ukończyła Higienę Stomatologiczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Psychologię Społeczną na Collegium Civitas. Praca z pacjentami to jej pasja. Wykonuje zabiegi  higienizacji, wybielania oraz inflitracji próchnicy ICON. Podczas wizyt profilaktycznych  przykłada szczególną uwagę do przekazywania wiedzy pacjentom na temat działań profilaktycznych w domu. Jej dewizą którą kieruje się już od lat jest „lepiej zapobiegać, niż leczyć”.

Paulina Przychodzeń – ZnanyLekarz.pl

Adrianna Zawada –Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Dypl. hig. stom. Adrianna Zawada jest absolwentką Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku Dietetyka. W gabinecie  FabDent przyjmuje pacjentów na zabiegi profilaktyczne oraz wybielania zębów.  Przykłada dużą wagę do przekazywania pacjentom wiedzy jak prawidłowo dbać o swoje zęby tak aby zachować je w zdrowiu przez całe życie.

Justyna Szymczak – Asystentka ortodontyczna

Eliza Giren – Asystentka stomatologiczna

Anna Nazaruk – pomoc dentystyczna

Kamil Marchel – Technik dentystyczny

Centrum stomatologii Fachowy Dentysta

Napisz lub zadzwoń do nas

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

NOWOŚĆ!

PROTETYKA CYFROWA

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY <<<