Galeria

Oprócz leczenia i dbania o zdrowie zębów, dzisiejsza stomatologia wychodzi na przeciw oczekiwaniom pacjentów i zajmuje się również wyglądem uśmiechu – dodaje pewności siebie w kontaktach z innymi i poprawia samoocenę niezbędną do osiągania sukcesów.
W poniższej galerii znajdziecie Państwo przykłady przemian estetycznych, które przeszli pacjenci w naszym gabinecie. Są to często efekty kompleksowego podejścia i zastosowania technik z dziedzin protetyki, chirurgii, ortodoncji, czy leczenia kanałowego.
Tylko skuteczna współpraca i wiedza z pełnego zakresu stomatologii jest w stanie zagwarantować zarówno spektakularne efekty estetyczne, ale i pełną funkcjonalność zgryzu i wygodę pacjenta. Lekarze w gabinecie FachowyDentysta.pl mają doświadczenie i wiedzę, która w połączeniu z ich chęcią tworzenia pięknych uśmiechów, przynosi rezultaty najwyższej jakości.

Jaki jest pierwszy krok do pięknego uśmiechu?

Aby cieszyć się pięknym uśmiechem w przyszłości, konieczny jest pierwszy krok – wizyta w naszym gabinecie. W trakcie pierwszej wizyty specjalista stomatolog dokładnie zdiagnozuje problemy, wysłucha Państwa oczekiwań i skonsultuje z Państwem plan leczenia przygotowany w oparciu o dostępne techniki stomatologiczne i Państwa potrzeby.
Taki indywidualny plan pozwala również określić czas i planowany koszt zabiegów.

Licówki pełnoceramiczne – efekty

Obejrzyj zdjęcia ilustrujące efekty leczenia przy użyciu licówek pełnoceramicznych do redukcji odstępów między-zębowych (stem) i poprawy kształtu zębów.

Aparat Clear Aligner i licówki pełnoceramiczne – efekty

Poniżej prezentujemy ilustrację wyników zintegrowanego leczenia przy użyciu aparatu Clear Aligner i licówek porcelanowych. W pierwszym etapie użyliśmy aparatu Clear Aligner w celu wyleczenia wady zgryzu (górne i dolne siekacze), a następnie zastosowaliśmy cztery licówki porcelanowe, które zredukowały odstępy między zębami i poprawiły ich kształt.

Więcej na temat licówek

Licówki i korony pełnoceramiczne

Przykład estetycznego zabiegu polegający na wykonaniu 12 licówek pełnoceramicznych i 2 koron pełnoceramicznych które zmieniają kształt, pozycję i długość górnych i dolnych zębów.

Więcej na temat licówek. Więcej na temat koron protetycznych. Więcej na temat koron pełnoceramicznych.

Licówki pełnoceramiczne

10 licówek pełnoceramicznych nałożono na górne i dolne zęby w celu zmniejszenia przestrzeni między zębowych i długości zębów.

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

NOWOŚĆ!

PROTETYKA CYFROWA

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY <<<