PIERWSZA WIZYTA

Aby umówić się na pierwszą wizytę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i wybrać dla siebie odpowiedni termin wizyty. Resztą zajmą się już na miejscu nasi wykwalifikowani lekarze stomatolodzy.

Jak przebiega pierwsza wizyta?

Nasza klinika stomatologiczna przestrzega określonych procedur związanych z pierwszą wizytą pacjenta. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby kompleksowo zaplanować leczenia pacjenta. Podczas pierwszej wizyty stomatolog przeprowadzi wywiad oraz zdiagnozuje stan jamy ustnej, aby móc dokładnie dobrać leczenie dostosowane do indywidualnych problemów i oczekiwań pacjenta.

Nie zwlekaj!!!

Umów się na pierwszą wizytę już teraz. Napisz do nas lub zadzwoń

Diagnoza

Podstawą podjęcia leczenia stomatologicznego jest rzetelnie i prawidłowo postawiona diagnoza. Dobrze postawiona diagnoza pozwala odpowiednio zakwalifikować pacjenta do dalszego leczenia, a także daje szansę na wczesną identyfikację schorzeń w obrębie całej jamy ustnej (próchnica, paradontoza, wady zgryzu, ubytki zębowe i wiele innych). W naszym centrum stomatologicznym przeprowadzamy szereg badań diagnostycznych za pomocą najwyższej jakości sprzętu diagnostycznego, który umożliwia bezinwazyjne, a zarazem całkowicie bezbolesne wykonanie serii badań.

Wśród zabiegów, które wykonujemy w ramach usług diagnostycznych znajduje się:

 

Diagnostyka rentgenowska

Standardowo każda wizyta ze stomatologiem rozpoczyna się od wykonania zdjęcia pantomograficznego. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jaki oferuje nasze centrum stomatologii, możemy wykonać precyzyjną diagnostykę wszystkich zębów i wykryć takie problemy, które są niewidoczne podczas zwykłego badania. Pacjent po badaniu diagnostycznym kierowany jest do odpowiedniego specjalisty, który zajmie się jego kompleksowym leczeniem. Przeprowadzamy zdjęcia rentgenowskie na podstawie skierowania lub przy bezpłatnym przeglądzie wykonanym w gabinecie Fachowy Dentysta na Bemowie.

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty to istotne przeżycie dla dziecka, które później może wpłynąć na jego nastawienie do dentystów. Fachowy Dentysta w Warszawie to miejsce przyjazne wszystkim pacjentom, także tym najmłodszym. W trakcie pierwszej wizyty dziecka w naszym centrum stomatologii oswajamy dziecko z gabinetem, zapoznajmy z lekarzami i asystentkami oraz wyposażeniem gabinetu. Po krótkim zapoznaniu i oswojeniu asystentka zaprasza malucha na fotel, by móc przystąpić do dokładnej diagnostyki stanu uzębienia młodego pacjenta. Po każdej wizycie dziecko otrzymuje od nas małą nagrodę.

Kiedy powinna odbyć się pierwsza wizyta dziecka u stomatologa?

Zdaniem eksperta

 

Pierwsza wizyta u stomatologa powinna odbyć się około 2-3. roku życia. U tych dzieci, u których obserwujemy większa podatność na próchnicę, do stomatologa należy wybrać się jeszcze wcześniej. Zbyt późne zgłoszenie się z dzieckiem do stomatologa, czyli w momencie, gdy próchnica jest już zaawansowana lub gdy występuje ból zęba, może spowodować, że dziecko będzie miało większy problem z wykształceniem pozytywnego nastawienia do zabiegów stomatologicznych.

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty nie musi być trudna

Umów się na konsultację stomatologiczną ze swoją pociechą. Napisz lub zadzwoń

pattern
https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off

NOWOŚĆ!

PROTETYKA CYFROWA

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY <<<