Kontakt

Gdzie znajduje się gabinet stomatologiczny FachowyDentysta.pl?

Nasz gabinet stomatologiczny FachowyDentysta.pl jest zlokalizowany na Bemowie w Warszawie. Oto dokładny adres naszej siedziby:

ul. Pełczyńskiego 22a/78
01-471 Warszawa – Bemowo

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

Masz do nas pytanie? Chcesz umówić się na wizytę lub dopytać o szczegóły świadczonych przez nas usług stomatologicznych? Możesz skontaktować się nami telefonicznie lub e-mailowo, do czego bardzo zachęcamy:

Telefon kontaktowy: +48 22 688 72 13

Telefon komórkowy: +48 508 222 111
Adres e-mailowy: recepcja@fachowydentysta.pl

Nasze dni i godziny otwarcia poniedziałek – piątek w godzinach 10:00-21:00
sobota w godzinach 10:00-15:00
Nasze współrzędne GPS 52°14’32.92″N
20°54’22.33″E

Zarezerwuj wizytę – wypełnij formularz kontaktowy

Zapraszamy do uzupełnienia poniżej zamieszczonego formularza kontaktowego w celu zadania pytania lub dokonania rezerwacji wizyty w gabinecie stomatologicznym. Pracownik naszego gabinetu skontaktuje się i przekaże wyczerpujące informacje. Uwaga: Drogą internetową możliwa jest rezerwacja wizyty najwcześniej na następny dzień. Aby umówić się na wizytę tego samego dnia uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z nami.

  Imię i Nazwisko *

  Telefon *

  Data *

  Godzina

  Prosimy o podanie sugerowanej godziny wizyty w gabinecie. Od poniedziałku do piątku gabinet jest czynny w godzinach od 10:00 do 21:00 w soboty od 10:00 do 15:00.

  Cel wizyty *

  Darmowy przeglądLeczenie zachowawczeLeczenie kanałowe pod mikroskopemProfesjonalne czyszczenieWybielanie zebówProtetykaEkstracjaImplantologiaChirurgiaPodświetlenieInne

  Email *

  Treść wiadomości

  Zgoda *

  * - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących w związku z tym praw osób, których dane są przetwarzane, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

  Dokładna lokalizacja gabinetu FachowyDentysta.pl

  Siedziba naszego gabinetu stomatologicznego mieści się na warszawskim Bemowie w otoczeniu mieszkalnych budynków strzeżonych z tyłu hipermarketu TESCO – jest to skrzyżowanie ulic Górczewskiej oraz Powstańców Śląskich. Pacjenci mieszkający w różnych częściach Warszawy mogą do nas w łatwy sposób dojechać tramwajami o numerach: 8, 10 oraz 26, a także autobusami o numerach: 109, 154 i 189.

  Pragniemy ponadto poinformować, że z myślą o Pacjentach naszego gabinetu stomatologicznego udostępniony został internet bezprzewodowy – zachęcamy do korzystania.

  Jak dojechać

  pattern
  https://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
  https://fachowydentysta.pl/
  #10b9b9
  style1
  paged
  Loading posts...
  /home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  off
  off
  off