Systemy implantologiczne

W klinice Fachowy Dentysta oferujemy Państwu szeroki wybór systemów implantologicznych wyłącznie od renomowanych dostawców. Wykonujemy zabiegi wszczepiania tytanowych implantów od najlepszych na świecie producentów, takich jak: Alpha Bio, Mis oraz Nobel Biocare-Replace. Dbamy o idealne dopasowanie wyboru systemu do potrzeb pacjenta.

Rodzaje systemów implantologicznych

Implanty Nobel Biocare-Replace

Firma Nobel Biocare jest pionierem w produkcji rozwiązań stosowanych w implantologii zębów. Jako wiodący dostawca zaawansowanych produktów medycznych dla stomatologii estetycznej, firma wprowadziła szereg rozwiązań, które stały się standardem w branży. O wysokiej pozycji Nobel Biocare na rynku świadczy ponad 2500 zatrudnionych pracowników na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Zurychu w Szwajcarii, a fabryki tego potężnego koncernu mieszczą się w USA i Szwecji. Obecnie firma ta posiada swoje punkty dystrybucji aż w 34 państwach. W swojej bogatej ofercie Nobel Biocare ma szeroki wybór implantów i łączników z serii NobelReplaceTM czy NobelActivTM, które zapewniają całkowitą elastyczność i kompleksowość leczenia, a przy tym objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Brak zęba wywołuje u Ciebie kompleksy?

Skorzystaj z naszych usług z zakresu implantologii stomatologicznej. Napisz lub zadzwoń

Implanty Alpha Bio

Firma Alpha Bio od 30 lat jest wiodącym producentem i dostawcą zaawansowanych technologicznie wszczepów dentystycznych, elementów protetycznych oraz wielu innych artykułów dentystycznych. Implanty stomatologiczne firmy Alpha Bio obecne są w ponad 40 krajach na całym świecie i sprzedawane przez sieć 60 dystrybutorów i biur sprzedaży m.in. w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Afryce. Dzięki nieustannemu rozwojowi oraz zaawansowanym badaniom Alpha Bio dostarcza najwyższej jakości rozwiązania dla wszystkich, również tych najbardziej skomplikowanych przypadków klinicznych.

Implanty Mis

Mis Implants Technologies LTD to odnosząca sukcesy firma badawczo-produkcyjna, która zaopatruje gabinety stomatologii w nowoczesne systemy implantologiczne nieprzerwanie od 1995 roku. Bogata oferta wszczepów tego producenta pozwala lekarzowi dobrać odpowiedni implant do potrzeb pacjenta, począwszy od implantów pojedynczych, mostów opartych na implantach, aż po protetykę całego łuku zębowego. Firma Mis oferuje prawdziwą rewolucję w projektowaniu implantów. Implanty tej firmy spełniają wszystkie światowe normy. Ich wysoką jakość i bezpieczeństwo potwierdzają liczne międzynarodowe certyfikaty ISO, CE i FDA. Implanty Mis produkowane są z najwyższej jakości biokompatybilnego tytanu do zastosowań medycznych. Przy ich użyciu można odtworzyć braki zębowe różnej wielkości i cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem.

Szeroka oferta systemów implantologicznych w naszym gabinecie pozwala dobrać odpowiednie rozwiązanie nawet dla trudnych przypadków wymagających indywidualnego podejścia. Jeżeli wszczepienie implantu nie jest możliwe z powodu zbyt małej ilości kości, możemy przeprowadzić zabieg sinus lift lub wykorzystać techniki odbudowy kości.

Szukasz implantologa, który odbuduje Twoje zęby?

Zapraszamy do kontaktu z naszym centrum stomatologii Warszawa-Bemowo. Napisz lub zadzwoń do nas

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące implantów stomatologicznych

Zdaniem eksperta

lek. Bartłomiej Stępień

Brak integracji implantu z kością występuje bardzo rzadko. Statystyczne taka sytuacja ma miejsce w przypadku 4% implantów, czyli średnio na 100 wszczepionych implantów tylko 4 nie zrastają się z kością. Przyczyny nieprzyjęcia wszczepu implantu mogą być różne – błąd w technice wykonania zabiegu, zły stan kości czy silna infekcja zapalna. W żadnym wypadku nie jest to reakcja alergiczna.

W momencie, gdy zachodzi potrzeba usunięcia zęba, jest możliwości uzupełniania jego braku, czyli wszczepienie implantu na tej samej wizycie. Dzięki takiej możliwośći pacjent opuszcza gabinet z implantem oraz tymczasowym uzupełnieniem protetycznym, które po kilku miesiącach zastępuje się koroną stałą. To, czy istnieje możliwości wczepienia implantu bezpośrednio po usunięcia zęba musi zostać jednak ocenione indywidulane przez stomatologa.

Nie. Tytan, z którego zbudowane są implanty, nie wywołuje reakcji alergicznych. Z tego względu u osób planujących założenie implantów zębowych nie są wymagane skórne testy alergiczne.

Masz więcej pytań dotyczących implantów zębowych? Zapoznaj się z naszym FAQ dotyczącym implantów stomatologicznych i poznaj odpowiedzi na najpopularniejsze pytania w zakresie implantologii.

Kto wykonuje zabieg zakładania aparatu ortodontycznego?

null

Przemysław Juzala

null

Bartłomiej Stępień

null

Dorota Caruk

null

Monika A. Kubacka

null

Urszula Dobrowolska

Cennik – implanty zębów

UsługaCena
Konsultacja ze specjalistą w zakresie implantologii100 zł
Zdjęcie szwów i znieczulenieW cenie zabiegu
Sterowana regeneracja kości (GBR) ( włącznie z ceną materiału)1500 zł
Zabieg podniesienia dna zatoki (Sinus Lift)3 000 zł
Cześć Chirurgiczna
Wszczepienie implantu oraz odsłonięcie (system Mis)2 250 zł
Cześć Protetyczna
Korona porcelanowa (podbudowa metalowa)2 250 zł
Korona porcelanowa (podbudowa metalowa) w przęśle mostu1 000 zł
Korona cyrkonowa z indywidualnym łącznikiem cyrkonowym3 800 zł
Pełnoceramiczna korona na implancie3 000 zł
Pełnoceramiczna korona w przęśle mostu1 500 zł
Proteza (pełen łuk) mocowana na zatrzaskach do implantów5 000 zł
Całkowity koszt
1 implant (włącznie z 1 koroną porcelanową)4 500 zł
1 implant (włącznie z 1 koroną pełnoceramiczną; na łączniku standardowym)5 250 zł
1 implant + 1 korona pełnoceramiczna z indywidualnym łącznikiem cyrkonowym standardowym6 050 zł
Wykonanie indywidualnego wysokoestetycznego łącznika800 zł

Formularz kontaktowy

pattern
http://fachowydentysta.pl/wp-content/themes/hazel/
https://fachowydentysta.pl/
#10b9b9
style1
paged
Loading posts...
/home/fabdentr2/ftp/fachowydentysta/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off