Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Centrum stomatologii FachowyDentysta.pl – Twój zaufany dentysta w Warszawie

Klinika stomatologiczna FachowyDentysta.pl znajduje się w Warszawie w dzielnicy Bemowo. To miejsce, w którym najważniejszy jest pacjent. Uważamy, że dobry dentysta to ekspert w stomatologii, który na pierwszym miejscu stawia zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Ponieważ każdy załuguje na dostęp do zaufanego dentysty i najwyższej jakości usług w nowoczesnym centrum stomatologii, nasi stomatolodzy starają się spełniać wszelkie Państwa wymagania.

Nowoczesna klinika stomatologiczna

Dzięki klimatyzowanym gabinetom z wyposażeniem dostosowanym do najnowszych technik stomatologii, każdy dentysta w naszej klinice stomatologicznej na Bemowie zapewnia pacjentom leczenie na najwyższym światowym poziomie. Zajmujemy czołowe miejsce wśród klinik stomatologicznych w Warszawie i w Polsce. Chcemy, by pacjenci polecali nasze centrum stomatologii. Dlatego robimy wszystko, by zapewnić im komfort i bezpieczeństwo.

Usługi oferowane w naszym centrum stomatologii

Centrum stomatologii FachowyDentysta.pl oferuje pełną gamę usług stomatologicznych dla pacjentów w różnym wieku. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz profilaktyką. Specjalizujemy się w endodoncji (czyli leczeniu kanałowym), wybielaniu zębów oraz ortodoncji. W naszym zespole specjalistów mamy również doświadczonych chirurgów stomatologów, protetyków i implantologów (specjalizujących się w dziedzinie implantów zębów). W naszej klinice stomatologicznej na Bemowie istnieje również możliwość wykonania badania cefalometrycznego, RTG punktowego i pantomogramu.

Dentyści centrum stomatologii FachowyDentysta.pl

Dentyści pracujący w naszej klinice stomatologii to zespół doświadczonych i zaangażowanych lekarzy stomatologów wspieranych przez odpowiednio przeszkolone asystentki. Wszyscy członkowie naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. W centrum stomatologii FachowyDentysta.pl najważniejszy jest pacjent. Dlatego nasi lekarze nie tylko doskonale dbają o zdrowie swoich pacjentów, ale potrafią również w jasny i zrozumiały sposób odpowiedzieć na wszelkie pytania i odpowiednio doradzić.

Co wyróżnia centrum stomatologii FachowyDentysta.pl?

W klinice stomatologicznej FachowyDentysta.pl wierzymy, że właściwa opieka dentystyczna jest kluczowa dla zdrowia naszych pacjentów. Dlatego wyróżniają nas profesjonalizm, zaangażowanie i kompleksowa troska o zdrowie wszystkich naszych pacjentów.

 

Wywiad o wybielaniu zębów z udziałem lek. stom. Sławomira Kwiecińskiego z centrum stomatologii FachowyDentysta.pl

Wywiad na temat higieny jamy ustnej z udziałem lek. stom. Sławomira Kwiecińskiego z kliniki stomatologicznej FachowyDentysta.pl

Reklama z udziałem lek. stom. Sławomira Kwiecińskiego z kliniki stomatologicznej FachowyDentysta.pl

Zobacz również:

 

Program Lojalnościowy