Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Wskazówki po wybielaniu

Chcąc maksymalnie utrwalić efekty wybielania zalecamy pacjentom stosowanie tzw. białej diety przez tydzień od zabiegu wybielania lampą BEYOND u stomatologa.
Pacjenci wybielający zęby metodą nakładkową w domu powinny przestrzegać białej diety pomiędzy wszystkimi sesjami wybielania i 72 godziny po zakończeniu ostatniej sesji.

Stosując białą dietę, pacjenci nie powinni pić barwiących płynów takich jak kawa, herbata (w tym odmiany biała i zielona), czerwonego wina, napojów typu cola oraz soków o ciemnym kolorze. Podobną zasadą należy kierować się w wyborze jedzenia – niezalecane są ciemne sosy, barwiące zupy (np. barszcz czerwony), ciemne warzywa i owoce. W trakcie białej nie wolno palić tytoniu, ponieważ może to spowodować przebarwienia na świeżo wybielonych zębach. Dodatkowym zagrożeniem są też wolne rodniki z rozpadu nadtlenków wybielających, które potęgują działanie rakotwórcze papierosów.
W okresie 14 dni od zabiegu wybielania poleca się szczotkowanie zębów łagodną pastą wybielającą, która delikatnie usuwa osady i barwniki zanim dostaną się wgłąb zęba tworząc nowe przebarwienia.

Należy pamiętać, że nawet przy zachowaniu wszystkich zaleceń efekt wybielania zanika około 40% po roku od ostatniego wybielania, co udowodnione jest badaniami naukowymi.
Aby utrzymać rezultat jasnego, pięknego uśmiechu pacjenci powinni wykonywać wybielania przypominające u stomatologa lub samodzielnie przy użyciu szyn wybielających.

Zobacz również:

 

Program Lojalnościowy