Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Co to jest stomatologia estetyczna?

Piękno oraz wygląd zębów i twarzy to zagadnienia, którymi zajmuje się stomatologia estetyczna.
W skład stomatologii estetycznej wchodzą wszystkie dziedziny stomatologii, które pomagają pacjentom osiągnąć satysfakcję ze swojego wizerunku i pewność siebie w kontaktach z innymi.

Efekt stomatologii estetycznej

W gabinecie FachowyDentysta.pl oferujemy szeroki zakres usług stomatologii estetycznej:

1) Zabiegi wybielania zębów amerykańską technologią Beyond II
2) Specjalistyczne zabiegi czyszczenia takie jak piaskowanie czy skaling
3) Korektę koloru i kształtu zębów w ramach stomatologii estetycznej:

4) Leczenie wad zgryzu i zębów (korygowanie ortodontyczne)

Na czym polega korygowanie i konturowanie estetyczne?

Stomatologia estetyczna jest rozwiązaniem problemu nierównych, popękanych, czy ukruszonych zębów, które pogarszają wygląd uśmiechu. Korygowanie oraz konturowanie kształtu zębów pomaga poprawić wygląd w przeciągu jednej wizyty w naszym  gabinecie stomatologicznym.

Gdzie szukać profesjonalnych usług poprawy kształtu zębów?

Aby wyrównać zęby i poprawić ich kształt, zgłoś się do naszego gabinetu w Warszawie i zapytaj o usługi stomatologii estetycznej. Nasi lekarze zadbają o to, by twoje zęby były zdrowe i pomogą uzyskać efekt równych zębów, czasami przy niewielkim nakładzie pracy. Stomatologia estetyczna pozwala na korygowanie i konturowanie kształtu zębów, czyli  nieinwazyjne zabiegi, które nie obciążają zębów.

Jak poprawia się kształt zębów?

W naszym gabinecie oferujemy kilka metod korekty kształtu zębów stosowanych w stomatologii estetycznej. Czasami metody te stosuje się w połączeniu, aby uzyskać jak najlepszy rezultat. Poniżej znajdują się opisy oferowanych metod związanych ze stomatologią estetyczną.

Konturing

Konturing to w stomatologii estetycznej zabieg korekcyjny, któryu poprzedza dokładne badanie zębów i ich kształtu. Następnie stomatolog rozpoczyna korekcję długości lub kształtu zębów szlifując je przy pomocy wierteł diamentowych, gumek i materiałów ściernych. Dzięki temu zęby uzyskują zamierzony kształt bez uszkadzania ich. W miejscach, w których zęby stykają się, lekarz stosuje diamentowe paski, stosowane w stomatologii estetycznej do uzyskania końcowego efektu. Na koniec lekarz poleruje i wygładza powierzchnię zębów.
Konturing można wykonać w trakcie jednej wizyty w naszym gabinecie, bez konieczności znieczulania pacjenta.

Bonding

Zabieg nazywany bondingiem ma na celu usunięcie niedoskonałości na powierzchni zębów i jest często wykonywany w stomatologii estetycznej równolegle do konturingu (korekcji kształtu zębów). Bonding polega na aplikacji na powierzchnię zęba cienkiej powłoki kompozytowej o dobranym odpowiednio kolorze. Następnie stomatolog utwardza kompozyt i poleruje powierzchnię zęba.

Licówki

Licówki porcelanowe to uzupełnienia protetyczne stosowane na przedniej powierzchni zębów. Są one stosowane w protetyce i szczególnie pomocne dla pacjentów z przebarwionymi, uszkodzonymi, lub zniekształconymi zębami. Licówki są również stosowane do ukrycia niechcianej przerwy międzyzębowej – diastemy. Najlepszy efekt kosmetyczny można uzyskać stosując od 6 do 8 licówek na całym przednim odcinku łuku zębowego, co trwa ok 14 dni. Pełen zestaw licówek na zębach daje efekt przysłowiowego „Hollywood smile”. Wykonanie i założenie licówek nie wiąże się z koniecznością usuwania dużej ilości tkanki, jak w przypadku koron porcelanowych.
Aby przygotować odpowiednią licówkę, wystarczy zeszlifować cienką warstwę szkliwa i wykonać wycisk do porcelanowej licówki.
Dowiedz się więcej o licówkach

Zobacz również:

 

Program Lojalnościowy