Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Czy warto zdecydować się na implanty?

Implanty – jakie są ich zalety?

Utrata jednego lub większej liczby zębów to niemiłe przeżycie, które spotyka miliony osób dorosłych i sprawia, że czują się one skrępowane i mało atrakcyjne. Do konsekwencji utraty zębów należy dodać ból, kłopoty z jedzeniem, obniżenie aktywności oraz zażenowanie spowodowane luźną protezą. Zabieg implantologiczny jest odpowiedzią na wszystkie te kłopoty. Do zalet implantów należą:

Dlaczego implanty są lepsze od innych sposobów odbudowy brakujących zębów?

Utrata zęba oznacza przerwanie naturalnego procesu odnowy kości i skutkuje atrofią, czyli stopniowym zanikaniem tkanki kostnej w miejscu, w którym tkwił ząb. Poprzez wszczepienie w to miejsce tytanowego implantu, stymuluje się postępujący przyrost kości i unika się zaniku ważnego wyrostka zębodołowego. Jeżeli pacjent planujący zabieg implantologiczny ma istotny zanik kości, musi on przejść najpierw odpowiednią odbudowę kości. Obniżona ilość kości sprawia, że szczęka zniekształca się – jest to szczególnie kłopotliwe dla osób używających ruchomych protez, które muszą być odpowiednio dopasowywane. Ubytek kości skutkuje również niekorzystnym estetycznie zjawiskiem postarzania się twarzy pacjenta.

Implanty mogą być tak samo funkcjonalne, jak naturalne zęby ponieważ są one w pełni połączone z kością w procesie osteointegracji. Z implantami można swobodnie mówić i jeść wszelkie potrawy. Osoby korzystające z ruchomych protez mogą mieć kłopoty i odczuwać ból dziąseł podczas gryzienia (np. jabłka). Cierpią one również na podrażnienie i stany zapalne dziąseł. Gdy proteza zbudowana jest na implantach, jej ergonomia i wytrzymałość są znacznie większe, tak, jak wygoda pacjenta

Program Lojalnościowy