Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Nasi pracownicy

Codziennie w gabinecie FachowyDentysta.pl na Bemowie spotkacie Państwo wyjątkowych pracowników – doskonale wykształconych lekarzy i wykwalifikowaną kadrę asystentek i higienistek stomatologicznych. Staramy się rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w trakcie specjalistycznych kursów i konferencji szkoleniowych. Naszą codzienną pracą i zobowiązaniem jest dbanie o pacjentów i ich uśmiechy.

Sławomir Kwieciński – lekarz stomatolog

Sławomir Kwieciński

Godziny przyjęć: Wtorek: 8:00-14:00, Środa: 8:00-15:00, Piątek: 8:00-15:00.

Współzałożyciel oraz kierownik medyczny gabinetu. Absolwent wydziału stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz protetyką. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Uczestnik wielu konferencji i kursów z zakresu endodoncji oraz protetyki.

Radosław Rzepnikowski – lekarz medycyny estetycznej

Godziny przyjęć: Wtorek: 16:00-21:00, Środa: 18:00 – 21:00, Czwartek: 16:00-21:00, Piątek: 16:00-21:00

Współzałożyciel gabinetu FABSKIN oraz FachowyDentysta.pl. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale English Division, a także kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Trzeci w Polsce dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami (Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine) z zakresu zaawansowanych zabiegów z toksyną botulinową, wypełniaczy, laseroterapii, mezoterapii, skleroterapii, i osocza bogatopłytkowego.

Jedyny w Polsce certyfikowany lekarz medycyny estetycznej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills Kalifornii (American Association of Aesthetic Medicine and Surgery) z zakresu zabiegów z toksyną botulinową i wypełniaczy ze szczególnym uwzględnieniem odbudowy środkowej części twarzy oraz modelowania ust.

Certyfikowany lekarz zaawansowanej laseroterapii i urządzeń Hi-Tech przez American Academy of Procedural Medicine w Nowym Jorku, z zakresu: fotoodmładzanie, usuwanie: przebarwień, naczynek, naczyniaków rubinowych, poikliodermy, tatuaży oraz redukcja: melazmy, trądziku różowatego, blizn: zanikowych, hipertroficznych, pooperacyjnych, koloidów, rozstępów oraz laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia (depilacja laserowa). Dodatkowo w zakresie ujędrnienia skóry i modelowania sylwetki technologią Radiofrekwencji (RF) skupionych ultradźwięków HIFU, laserów frakcyjnych niealbakcyjnych i ablacyjnych oraz podczerwienią (termolifting NIR), kriolipoliza, fale uderzeniowe (akustyczne), redukcja cellulitu.

Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Jako odpowiedzialny lekarz reprezentuje wysoką świadomość potrzeb i wymagań pacjentów, dlatego proponuje wyłącznie najnowsze osiągnięcia technologii oraz bezpieczne preparaty renomowanych firm. Zapewnia pełne spektrum zabiegów medycyny estetycznej, regeneracji oraz Anti-aging (m.in. wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapia, nici PDO, peeling, laseroterapia). Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu oferuje najwyższą jakość i naturalne efekty, przy zachowaniu długo utrzymujących się rezultatów.

Bartłomiej Stępień – Lekarz stomatolog, Lekarz medycyny

Radosław Rzepnikowski

Godziny przyjęć: Wtorek: 15:00-21:00, Środa: 15:00-21:00

Bartłomiej Stępień ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny. Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych w jamie ustnej. Od wielu lat interesuje się implantologią oraz regeneracją struktur anatomicznych. To właśnie z tymi dziedzinami wiąże swoją przyszłość zawodową w których doskonali się na kursach krajowych i zagranicznych. Jego punktem zainteresowania jest także szybko rozwijająca się medycyna estetyczna. Poza pracą jego pasją jest turystyka motocyklowa którą realizuje podróżując na dwóch kołach po całym świecie. Zachęcamy do przeczytania artykułu z wywiadem dr. Stępnia na temat implantów. „Chirurg z uśmiechem i cierpliwością”

Izabela Stępień – Lekarz ortodonta

Radosław Rzepnikowski

Godziny przyjęć: Poniedziałek: 15:00-21:00 co drugi wtorek: 15:00-21:00 Czwartek: 13:00-19:00

Izabela Stępień ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny uzyskując tytuł lekarza stomatologa. Posiada specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją, którą uzyskała z wynikiem bardzo dobrym. Legitymuje się bogatym doświadczeniem protetycznym i ogolnostomatologicznym. Pani Doktor jest specjalistą ortodoncji, a zdobyte wcześniej doświadczenie pozwala jej na wielospecjalistyczną ocenę zaburzeń zgryzu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Swoją wiedzę stale rozszerza uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych.

Przemysław Juzala – Lekarz stomatolog

Radosław Rzepnikowski

Godziny przyjęć: Poniedziałek: 9:00-15:00, Wtorek: 14:00-21:00, Środa: 15:00-21:00, Czwartek: 9:00-16:00, Piątek

Przemysław Juzala jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Podczas studiów uczestniczył czynnie w zajęciach koła naukowego przy Katedrze Chirurgii Stomatologicznej AM we Wrocławiu. Jest autorem prac badawczych, z których jedna zdobyła I miejsce na Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Akademii Medycznych, została opublikowana w „DENTAL AND MEDICAL PROBLEMS”, zdobyła nagrodę za debiut roku w DMP i została nominowana do nagrody im. dr W. Mayzla. Jeszcze na studiach zaczął poważnie zajmować się endodoncją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W 2008 r wydawnictwo Elsevier Urban&Partner zwróciło się do niego z prośbą o przetłumaczenie na język polski „biblii” amerykańskich endodontów – „Endodontics – Principles and Practice”. W 2009 r książka trafiła na rynek polski („Endodoncja”, red. I wydania polskiego Roman Borczyk). Poza endodoncją jego wielką pasją jest stomatologia estetyczna i protetyka. Stale uczestniczy w licznych kursach, warsztatach, wykładach i konferencjach. Ma za sobą spotkania i szkolenia z takimi sławami z zakresu stomatologii estetycznej jak prof. L. Vanini, dr M. Stosek czy dr M. Aluchna. Zakres wykonywanych zabiegów to:

  • specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem;
  • szeroko rozumiana odbudowa protetyczna zarówno pojedynczych jak i mnogich braków zębowych;
  • stomatologia zachowawcza i estetyczna.

Dorota Caruk – Lekarz stomatolog

Radosław Rzepnikowski

Godziny przyjęć: Poniedziałek: 15:00-21:00, Wtorek: 8:00 – 15:00, Czwartek: 8:00 – 15:00, Piątek: 8:00-15 Medycyna estetyczna 15:00 – 21:00 Sobota: 9:00-15:00.

Dorota Caruk- absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z wynikiem bardzo-dobrym. Zajmuje się między innymi: specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, protetyką oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Intensywnie uczestniczy w licznych kursach i warsztatach stomatologicznych stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jej dewiza: „zdrowe zęby wizytówką człowieka oraz oznaką zdrowia i dbałości o siebie”. Realizując ją – z poczuciem misji służy pacjentom swoją wiedzą i umiejętnościami.

Monika Antypiuk Kubacka – Lekarz Stomatolog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W klinice stomatologii FachowyDentysta.pl zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem choroby przyzębia (paradontozy) oraz błon śluzowych. Zabiegi z dziedziny periodontologii to jej pasja. Dr Kubacka przeprowadza m.in.: kiretaż zamknięty i otwarty, zabieg pokrycia recesji dziąsłowej, zabieg wydłużenia korony klinicznej, przeszczep dziąsła, regeneracja defektów kostnych, chirurgia plastyczna- likwidacja „uśmiechu dziąsłowego”, podcięcie wędzidełka, resekcja korzeni zębów przy chorobie przyzębia. Zajmuje się również leczeniem: zachowawczym dorosłych i dzieci, endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną i protetyką. Ukończyła staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach, co pozwala jej na przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych zgodnie z najnowszymi standardami. Prywatnie miłośniczka podróży i jazdy konnej.

Urszula Olszak – Lekarz Stomatolog

Godziny przyjęć: Poniedziałek 15:00-21:00, środa 8:00-15:00

Absolwentka Wydziału Lekarsko- Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W gabinecie FachowyDentysta.pl zajmuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną, leczeniem dzieci i młodzieży. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji.

Stanislava Kaydanovich – Lekarz Stomatolog

Godziny przyjęć: Poniedziałek: 8:00-15:00 Środa: 9:00-21:00 Czwartek: 8:00-13:00

Absolwentka Wydziału Lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W Gabinecie FachowyDentysta.pl zajmuję się stomatologią zachowawczą zarówno dzieci jak i dorosłych.

Karolina Furtek – Manager gabinetu

Karolina Furtek

Godziny przyjęć: Poniedziałek: 9:00-21:00, Środa: 9:00-21:00, Czwartek: 19:00 – 21:00

Manager gabinetu medycyny estetycznej Fabskin oraz gabinetu stomatologicznego FachowyDentysta.pl, absolwentka Zdrowia Publicznego i Administracji ze specjalnością Zarządzanie Ochroną Zdrowia. Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie. Uczestniczka wielu kursów prawa medycznego, zarządzania w opiece medycznej oraz kosmetyki. Posiada autoryzację Instytutu ITP Esthetique z zakresu Laseroterapii.

Paulina Przychodzeń

KatarzynaHigienizacja i laseroterapia

Godziny przyjęć: Czwartek: 15:00-21:00 Sobota: 8:00-15:00

Zastępca managera gabinetu FachowyDentysta.pl. Absolwentka kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, praca z pacjentem to jej pasja . Profesjonalne podejście do zabiegów higienizacyjnych pozwala zachować wszystkim pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

Natalia Kwaśniak

Natalia Kwaśniak

Higienizacja i laseroterapia

Godziny przyjęć: Poniedziałek: 8:00-15:00 Czwartek: 8:00-15:00 Sobota: 8:00-15:00

Absolwentka Medycznej Szkoły nr 3 w Warszawie na Kierunku Higiena Stomatologiczna. W gabinecie FachowyDentysta.pl dba o piękny uśmiech pacjentów wykonując zabiegi z zakresu higienizacji , wybielania oraz laseroterapii. Swoją wiedzę pogłębia na wielu kursach z zakresu pielęgnacji jamy ustnej i kosmetyki. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie wiedząc, że piękny uśmiech i zadbane ciało to podstawa dobrego samopoczucia. Posiada autoryzację Instytutu ITP Esthetique z zakresu Laseroterapii.

 

 Paulina Broś

Paulina BrośAsysta Stomatologiczna

Paulina Pietrzak

PaulinaAsysta Stomatologiczna

Justyna Brzozowska

Asysta Stomatologiczna

 

Anna Krępa

Asysta chirurgiczna

Katarzyna Kątniak

Recepcjonistka

Zuzanna Łozińska

Recepcjonistka

 

Program Lojalnościowy