Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Nasi pracownicy

Codziennie w gabinecie Fabdent na Bemowie spotkacie Państwo wyjątkowych pracowników – doskonale wykształconych lekarzy i wykwalifikowaną kadrę asystentek i higienistek stomatologicznych. Staramy się rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w trakcie specjalistycznych kursów i konferencji szkoleniowych. Naszą codzienną pracą i zobowiązaniem jest dbanie o pacjentów i ich uśmiechy.

Sławomir Kwieciński – lekarz stomatolog

Sławomir Kwieciński

Sławomir Kwieciński jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie i jednym z założycieli gabinetu Fabdent. Obecnie pełni rolę kierownika medycznego. Ma długoletnie doświadczenie w specjalistycznej endodoncji mikroskopowej oraz protetyce. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Uczestniczy w licznych konferencjach dotyczących endodoncji i protetyki. Sławomir Kwieciński aktualnie kształci się również w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Radosław Rzepnikowski – lekarz medycyny estetycznej

Radosław Rzepnikowski

Wspołzałożyciel gabinetu FABSKIN oraz FABDENT. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale English Division. Ukończył kierunek podyplomowy z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging działającym przy Stowarzszeniu Lekarzy Dermatologów Estytycznych. Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aginig.

Bartłomiej Stępień – Lekarz stomatolog, Lekarz medycyny

Radosław Rzepnikowski

Specjalista chirurg stomatolog oraz implantolog
Bartłomiej Stępień uzyskał tytuły lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej. Bartłomiej Stępień przeprowadza zabiegi chirurgiczne i periodontologiczne jamy ustnej. Jego zainteresowaniami są implantologia i regeneracja uzębienia – regularnie zdobywa wiedzę w tych dziedzinach uczęszczając na liczne szkolenia w kraju i za granicą. Interesuje się również medycyną estetyczną. Jego hobby to podróże na motocyklu po Europie. W wywiadzie „Chirurg z uśmiechem i cierpliwością” Bartłomiej Stępień wypowiada się na temat implantologii – zapraszamy do lektury.

Izabela Stępień – Lekarz ortodonta

Radosław Rzepnikowski

Absolwentka Warszawskiego Instytutu Medycznego. Dyplomowany lekarz stomatolog ze specjalizacją ze stomatologii zachowawczej z endodoncją ( ukończoną z wynikiem bardzo dobrym). Ma duże doświadczenie w protetyce i leczeniu ogólno stomatologicznym. Izabela Stępień obecnie odbywa specjalizację z ortodoncji , która w p ołączeniu z obecnym doświadczeniem zaowocuje kompleksową wiedzą z zakresu zaburzeń zgryzu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestnik licznych kursów w kraju i za granicą

Przemysław Juzala – Lekarz stomatolog

Radosław Rzepnikowski

Ukończył wrocławską Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich. W trakcie studiów aktywny uczestnik koła naukowego przy Katedrze Chirurgii Stomatologicznej AM we Wrocławiu. Jedna z jego prac naukowych została nagrodzona pierwszym miejscem na Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych, opublikowana w kwartalniku „Dental and Medical Problems” i zdobyła nominację do nagrody im. dr W.Mayzla.

Już od studiów interesuje się endodoncją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i autorem przekładu „biblii” amerykańskiej endodoncji – „Endodontics – Principles and Practice” wydanej w 2009 r. nakładem wydawnictwa Elsevier Urban & Partner pod tytułem „Endodoncja” (red. Roman Borczyk).
Przemysław Juzala aktywnie interesuje się również stomatologią estetyczną i protetyką.
Ma za sobą liczne szkolenia, warsztaty i konferencje z tej dziedziny, w tym spotkania z prestiżowymi specjalistami takimi jak L. Vanini, dr M. Stosek czy dr M. Aluchna.

Wykonywane zabiegi:
– leczenie endodontyczne pod mikroskopem
– kompleksowa rekonstrukcja protetyczna uzębienia
– zabiegi stomatologii zachowawczej i estetycznej

Dorota Caruk – Lekarz stomatolog

Radosław Rzepnikowski

Dorota Caruk ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zakres wykonywanych przez nią zabiegów to:
– specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem
– kompleksowa protetyka
– leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych
Dorota Caruk regularnie podnosi swoje kwalifikacje i doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych
Jej pasją jest niesienie pomocy pacjentom zgodnie z dewizą „zdrowe zęby są wizytówką człowieka i oznaką zdrowia”.

Monika Kruszyńska – Lekarz stomatolog

Radosław Rzepnikowski

Tytuł lekarza stomatologa uzyskała wraz z ukończeniem studiów na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie zajmuje się takimi dziedzinami medycyny jak leczenie kanałowe pod mikroskopem, stomatologia estetyczna, protetyka oraz stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych. Monika Kruszyńska ukończyła staż w warszawskim Wojewódzkim Centrum Stomatologii i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jest uczestnikiem wielu szkoleń i kongresów specjalistycznych, co pozwala jej nieustannie doskonalić swoje kwalifikacje.

Kinga Maciejak – Lekarz stomatolog

Radosław Rzepnikowski

Kinga Maciejak ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE).Od początku jej pasją jest leczenie endodontyczne pod mikroskopem, protetyka i stomatologia estetyczna. W swojej pracy ceni sobie indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także możliwość wykorzystania nowoczesnej technologii podczas leczenia. Dzięki licznym kursom w Polsce i za granicą wprowadza do swojej pracy światowe standardy i rozwiązania.

Błażej Derda – Lekarz stomatolog

Radosław Rzepnikowski
Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Zajmuje się również stomatologią estetyczną i protetyką. Przyjmuje zarówno dzieci i dorosłych. Staż podyplomowy odbył w prywatnej klinice stomatologicznej w Gdańsku, gdzie przez pierwsze lata swojej praktyki poznawał nowoczesne metody leczenia. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach na terenie całego kraju.

Karolina Furtek

Karolina Furtek
Manager gabinetu Fabdent/Fabskin, dyplomowana Higienistka Stomatologiczna absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie, absolwentka Zdrowia Publicznego ze specjalnością Zarządzanie Ochroną Zdrowia. Uczestniczka wielu kursów kosmetycznych, posiada autoryzację Instytutu ITP Esthetique do wykonywania zabiegów z zakresu Laseroterapii i Depilacji Laserowej.

Higienistki stomatologiczne

Natalia Kwaśniak

Krystyna Majewska

Higienistka Stomatologiczna

Krystyna Majewska

Krystyna Majewska

Higienistka Stomatologiczna

Asystentki stomatologiczne

Paulina Broś

Paulina Broś

Asysta Stomatologiczna

Anna Stankevich

Katarzyna

Asysta Stomatologiczna

Anna Przychodzeń

Katarzyna

Asysta Stomatologiczna

Paulina Pietrzak

Paulina

Asysta Stomatologiczna

Recepcja

Katarzyna Kątniak

Katarzyna

Recepcjonistka

Sandra Szymczak

Sandra

Recepcjonistka

 

Program Lojalnościowy