Menu

Promocje

Bezpłatne przeglądy

Skorzystaj z BEZPŁATYNYCH badań stomatologicznych, konsultacji protetycznych i endodontycznych.

Mikroskop stomatologiczny

Leczenie kanałowe teraz ZAWSZE z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą Beyond

Wystarczy 1 godzina w gabinecie, aby wybielić zęby metodą Beyond. Teraz w promocyjnej cenie 850zł

Dowiedz się więcej!

Wybielanie metodą nakładkową

Teraz możesz wybielić zęby kiedy chcesz i ile chcesz. Specjalna promocyjna cena 700zł

Dowiedz się więcej!

Profesjonalne czyszczenie

Teraz tylko 250zł – fluoryzacja, piaskowanie, skaling. Wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarzy.

Dowiedz się więcej!

Implanty zębów

Bezpieczne i sprawdzone systemy implantologiczne dostępne już od 2250 zł!

Dowiedz się więcej!

Wybielanie zębów Warszawa Bemowo

Najpopularniejszym zabiegiem w stomatologii estetycznej jest profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie. Wybielanie w gabinecie jest zawsze wykonywane przez stomatologa i przy użyciu środków o wyższym stężeniu czynnika aktywnego niż w przypadku wybielania nakładkowego w warunkach domowych.

Wybielanie zębów

Plusy zabiegu wybielania w gabinecie

Minusy zabiegu wybielania w gabinecie

Polecamy Państwu specjalnie przygotowaną dietę pozabiegową oraz użycie specjalnych szyn, dzięki którym będziecie się Państwo mogli długo cieszyć rezultatami wybielania.

Jakie są rezultaty wybielania zębów u stomatologa?

Wybielając zęby podczas profesjonalnego zabiegu w gabinecie stomatologicznym można najłatwiej usunąć różne rodzaje przebarwień spowodowane:

Jakie przebarwienia trudno usunąć wybielając zęby w gabinecie?

Jakie są przeciwwskazania do wybielania zębów lampą BEYOND u stomatologa?

Z wybielania zębów w gabinecie nie powinny korzystać:

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Wybielanie Beyond - logo

Wybielanie zębów metodą BEYOND to zabieg, podczas którego lekarz stomatolog nakłada na zęby specjalny preparat w żelu i wzbudza proces wybielania światłem lampy.

Żel stosowany do wybielania metodą BEYOND zawiera nadtlenek wodoru jako czynnik aktywny oraz dodatkowe substancje, które zapobiegają zbyt dużej nadwrażliwości w trakcie wybielania. Stomatolog nakłada na zęby specjalną strzykawką z dwiema komorami (na żel wybielający i żel-katalizator) mieszaninę z nadtlenkiem wodoru a następnie promieniami światła lampy aktywuje proces wchłaniania przez szkliwo substancji czynnej.
Lampa (akcelerator) wysyła promienie światła, które sprawiają, nadtlenek wodoru utlenia się i wydziela wolne rodniki w większej częstotliwości. Sprawia to, że wybielanie zębów postępuje znacznie szybciej. Wolne rodniki reagują ze związkami cyklicznymi, z których zbudowane są przebarwienia, i rozbijają je na bezbarwne związki łańcuchowe. Rezultatem tych reakcji chemicznych są widocznie wybielone, lśniące zęby, jaśniejsze od 5 do 14 stopni w skali Vita Classic Shade Guide. O bezpieczeństwie wybielania metodą BEYOND świadczą wyniki badań naukowych prowadzonych od dziesięcioleci. W ponad stu krajach na całym świecie setki osób codziennie decydują się na wybielanie zębów tą sprawdzoną metodą.

Przygotowanie do wybielania

– Przed zabiegiem wybielania zęby należy zapobiegawczo oczyścić z nagromadzonych na ich powierzchni kamienia, płytki i osadu.
– Schorzenia dziąseł, próchnica lub urazy zębów są przeciwwskazaniami do wybielania lampą BEYOND i muszą być uprzednio wyleczone. Lekarz stomatolog zbada Państwa zęby przed wybielaniem, aby stwierdzić czy nie ma do niego przeciwwskazań.

Jak wygląda wybielanie zębów metodą BEYOND?

1. Na wstępie stomatolog przebada Państwa zęby, ustali z Państwem oczekiwane efekty, oraz określi kolor zębów przed wybielaniem.

Analiza uzębienia przed wybielaniem

2. Stomatolog lub Higienistka Stomatologiczna założy Państwu specjalne okulary chroniące przed podrażnieniem oczu światłem lampy.

Założenie okularów do wybielania metodą Beyond

3. Stomatolog lub Higienistka Stomatologiczna odsłoni wargi i język przy pomocy specjalnego rozwieraka.

Odsłonięcie jamy ustnej do wybielania zębów

4. W następnej kolejności lekarz nałoży ochronę na dziąsła – płynny koferdam .

Wybielanie zębów - nałożenie koferdanu

5. Następnie stomatolog / higienistka utwardzi płynny koferdam przy pomocy lampy do polimeryzacji. W tym momencie poczujecie Państwo ciepło w rejonie dziąseł.

Wybielanie zębów - utwardzenie koferdanu

6. Właściwe wybielanie rozpoczyna się w chwili, w której lekarz nałoży warstwę aktywnego żelu wymieszanego w specjalnej dwukomorowej strzykawce. Ten oraz kolejne dwa etapy zabiegu wykonuje się trzy razy, aby wybielanie było możliwie najskuteczniejsze.

Metoda Beyond - etap właściwego wybielania

7. Gdy żel jest nałożony już na zębach, stomatolog / higienistka ustawi aktywator BEYOND, tak by jego promienie padały na powierzchnię zębów przez okres 10 minut.

Ustawienie aktywatora Beyond do wybielania zębów

8. Gdy cykl wybielania zakończy się, stomatolog usunie żel z Państwa zębów i jeszcze dwukrotnie powtórzy cały proces. Po trzeciej rundzie wybielania, żel wybielający i koferdam usuwa się.

Wybielanie zębów - nałożenie żelu i koferdanu

9. Na koniec zabiegu ocenia kolor zębów po wybielaniu i informuje Państwa o dalszych zaleceniach.

Efekt wybielania

Obejrzyj film pokazujący wybielanie lampą BEYOND™

Zachowanie rezultatów wybielania

Efekty wybielania w gabinecie metodą BEYOND™ widoczne są zazwyczaj przez okres ok. 2 lat od zabiegu. Aby kolor wybielonych zębów utrzymywał się jak najdłużej, wymagana jest tzw. biała dieta przez dwie doby od zabiegu. Dowiedz się więcej o zaleceniach po wybielaniu.
Nasi stomatolodzy rekomendują równolegle założenie szyn wybielających, które sprawiają, że wybielanie jest skuteczniejsze, a efekt bardziej długotrwały.

Rezultaty wybielania zębów metodą BEYOND™ w gabinecie na Bemowie

Zobacz więcej zdjęć wyników wybielania

Zobacz również:

 

Program Lojalnościowy